Okupācijas muzeja pastāvīgā ekspozīcija Latviešu strēlnieku laukumā 1 ziemas sezonā būs slēgta. Šajā laikā aicinām apmeklēt pagaidu ekspozīciju Raiņa bulvārī 1. 

Sestdien, 1. novembrī plkst.11.00 Kuldīgas novada Rendas pagasta „Viesturos” atklās Nacionālās pretošanās kustības muzeja I kārtu. Ekspozīcija vēstī par pretošanos abām okupāciju varām, taču centrālā uzmanība veltīta Nacionālo partizānu karam, kas risinājās no 1944. līdz 1956. gadam. Ekspozīcijas veidošanā izmantota 2008. gadā tapusī Latvijas Okupācijas muzeja izstāde "Latvijas brīvības kareivji. Nacionālo partizānu karš 1944-1957".

Izcilā Latvijas nacionālās pretošanās kustības dalībnieka Gunāra Astras 83. dzimšanas dienā Latvijas Okupācijas muzejs saņēma vērtīgu dāvinājumu – paša gatavotu koferi, ar kuru viņš sūtīja grāmatas no ieslodzījuma vietas uz Latviju. Koferi muzeja krātuvei dāvināja viņa brālis Leons Astra. 

Plaši apmeklētā Okupācijas muzeja izstāde Stūra mājā tiks turpināta 2015. gadā. Valdība ir pieņēmusi lēmumu piešķirt valsts finansējumu Stūra mājas pagrabstāva un pirmā stāva pagaidu apkures sistēmas ierīkošanai, bet Okupācijas muzejs ir gatavs papildināt izstādi un ēkas apskates maršrutu ar pāris jaunām apskates telpām un no 2015. gada janvāra turpināt izstādes darbību.