"Es atbalstu Nākotnes nama celtniecību un šo atbalstu šodien arī paudu," esot vizītē Latvijas Okupācijas muzejā 2015. gada 4.augustā, teica Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis. 

https://www.youtube.com/watch?v=mNMvk3F-9xI&feature=youtu.be

Ir pagājuši 12 gadi, kopš pieņemts lēmums par muzeja piebūvi un šo gadu laikā bija iespēja runāt, diskutēt, mainīt. Taču, kāpēc tieši tagad? Man šķiet profesionāli bezatbildīgi izteikt jebkādus kategoriskus spriedumus un vērtējumus šobrīd, jo gluži vienkārši – pasaules profesionālajā arhitektu cunftē tā nedara.

Okupācijas muzeja pastāvīgajās telpās, Latviešu strēlnieku laukumā 1, pakāpeniski tiek demontēta vecā pastāvīgā ekspozīcija, bet pirms ēkas sagatavošanas pārbūvei, izmantojot atbrīvoto telpu, ir izveidotas jaunas izstādes: Brīvību Baltijai. Latviešu uzraksti uz Berlīnes mūra un Rekonstrukcija: Nams Okupācijas muzeja nākotnei.

Rīgas mērs Nils Ušakovs un Rīgas Būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs 25. jūnijā tikās ar Okupācijas muzeja valdes priekšsēdi Valteru Nollendorfu un muzeja direktoru Gunāru Nāgelu. Rīgas mērs un muzeja vadītāji pauda vienprātību, ka Okupācijas muzeja paplašināšanas projekts ir jāturpina.