Latvijas valsts dzimšanas dienu tradicionāli atzīmē ne tikai Latvijā, bet arī citviet. Čikāgā valsts dibināšanas dienas svinības rīkoja Čikāgas Latviešu organizāciju apvienība. Muzeja aktīvie atbalstītāji Juris Kīns, Daina Albertiņa un Silvija Rutenberga svinētājiem atgādināja arī par Latvijas Okupācijas muzeja darbu.

Valsts svētku nedēļā Latvijas Okupācijas muzejā prezentēs kinorežisores Ingas Nesteres veidoto dokumentālo filmu “Bij` tādi laiki” par divreiz represēto Ilmāru Knaģi. Pirmizrāde Rīgā notiks ceturtdien, 20. novembrī plkst. 17.00 Okupācijas muzeja zālē. 

 

Latvijas valsts 96. gadadienu Latvijas Okupācijas muzejs sveic ar gandarījumu par iepriekšējā gadā paveikto un ar apņēmību līdz Latvijas simtgadei iekārtot mūsdienīgu ekspozīciju un izvērst pilnvērtīgu muzeja darbu muzeja Nākotnes Namā.

Piektdien, 14. novembrī muzejā notika karsta diskusija par nupat iznākušo un jau ievērojamu skatītāju uzmanību guvušo Normunda Puča filmu „Segvārds Vientulis”. Filma ir patiesos notikumos balstīts stāsts par nacionālo partizānu organizācijas darbību Latgalē un tās garīgo vadītāju katoļu priesteri Antonu Juhņeviču. Vēlreiz filmu muzejā rādīs decembrī nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps ietvaros. Sekojiet reklāmai!