Sveiki! Mēs lietojam sīkdatnes.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm mūsu Privātuma politikā.

PRIVĀTUMA ATRUNA

Šis paziņojums attiecas uz personas datiem, ko Latvijas Okupācijas muzeja biedrības struktūrvienība — Latvijas Okupācijas muzejs — var iegūt caur šo vietni.

E-pasta adrese saziņai ar muzeju par personas datu aizsardzības jautājumiem ir pr.okupacijasmuzejs@okupacijasmuzejs.lv

Šajā vietnē iesniegtos personas datus muzejs lieto tikai tiem paredzētajiem mērķiem un nenodod trešajām personām, izņemot likumā noteiktos gadījumos.

Šajā vietnē apmeklētāji var nodot un Latvijas Okupācijas muzejs saņemt personas datus sekojošos veidos:

  1. Vietnes apmeklētājs vietnes laukā “Pieteikties jaunumiem” ieraksta un nosūta savu elektroniskā pasta adresi, lai saņemtu muzeja jaunumus.

Aktīvo darbību – nosūtīšanu — muzejs uzskata par atļauju to izmantot muzeja sabiedrisko attiecību veidošanas mērķim. E-pasta adreses glabāšanas mērķis ir muzeja paziņojumu, preses ziņu, ielūgumu uz sarīkojumiem, pateicību un citas ar muzeja atbalstu saistītas informācijas nosūtīšana. Dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr persona neziņo par vēlmi atteikties no muzeja jaunumu saņemšanas. Muzejs pats arī var pieņemt lēmumu pārtraukt šo sabiedrisko attiecību aktivitāti. Atteikties no e-pastu saņemšanas var, atbildot uz jebkuru no sūtītajiem e-pastiem ar tekstu “Nesūtīt”.  

  1. Vietnes apmeklētājs ieraksta vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un vēstījumu laukā “Rakstīt ziņu”, atzīmē vai arī neatzīmē lauku “Piekrītu saņemt muzeja jaunumus” un nospiež pogu “Sūtīt”.

Ja atzīmē lauku “Piekrītu saņemt muzeja jaunumus”, tad vārdu, uzvārdu, e-pasta adreses glabāšanas mērķis ir atbildēt uz ziņojumu, kā arī muzeja paziņojumu, preses ziņu, ielūgumu uz sarīkojumiem, pateicību un citas ar muzeja atbalstu saistītas informācijas nosūtīšana. Dati tiek glabāti tik ilgi, kamēr persona neziņo par vēlmi atteikties no muzeja jaunumu saņemšanas. Muzejs pats arī var pieņemt lēmumu pārtraukt ziņu sūtīšanu. Atteikties no e-pastu saņemšanas var, atbildot uz jebkuru no sūtītajiem e-pastiem ar tekstu “Nesūtīt”.

Ja neatzīmē lauku “Piekrītu saņemt muzeja jaunumus”, tad muzejs atbild uz sūtīto ziņojumu, un pēc saziņas beigām, personas datus dzēš.

Muzejam ir tiesības saglabāt iesūtītos personas datus, ja tam ir leģitīms iemesls.

  1. Vietnes apmeklētājs sadaļā “Ziedot” veic ziedojumu muzejam caur Paypal sistēmu.

Muzejs no Paypal saņem ziedotāja norādīto vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, ziedojuma summu un valūtu, pasta adresi, ziedojuma mērķi. Dati tiek glabāti muzeja Ziedotāju datu bāzē ar mērķi nodrošināt ziedotāju uzskaiti un saziņu starp muzeju un ziedotāju. Tāpat ziedotāju personas dati, tiek apstrādāti grāmatvedībā un glabāti atbilstoši grāmatvedības noteikumiem.  Ziedotāju vārds, uzvārds un ziedotā summa līdz 2018. gada maijam ir tikusi publicēta muzeja vietnē un muzeja izdotajā žurnālā Latvijas Okupācijas muzeja Apkārtraksts.

Muzeja vietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā apmeklētāja datorā vai mobilajā ierīcē, ja apmeklētāja pārlūkprogrammas iestatījumi to atļauj. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai mājaslapas apmeklētājus personiski identificētu. Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org.

2018. gada 25. maijā spēkā stājās Vispārējā datu aizsardzības regula (turpmāk - Regula). Ievērojot Regulas nosacījumus, informējam, ka Latvijas Okupācijas muzeja rīkotie pasākumi var tikt fotografēti un/vai filmēti. Izmantotie materiāli var tikt izmantoti Latvijas Okupācijas muzeja publicitātei.

Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret sevis fotografēšanu vai filmēšanu, paziņojot par to fotogrāfam, operatoram vai Latvijas Okupācijas muzeja darbiniekiem pasākuma laikā. info@okupacijasmuzejs.lv