Sveiki! Mēs lietojam sīkdatnes.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm mūsu Privātuma politikā.

Skolām

Skolu atbalsta programma

Pateicoties ziedotāju atbalstam, piedāvājam skolām izmantot Skolu atbalsta programmu, lai segtu daļu no ceļa izdevumiem. Skola finansiālu atbalstu var saņemt vienu reizi mācību gada laikā.

Muzejā iegūtās zināšanas palīdzēs skolēniem izprast vēstures notikumus un palūkoties uz tiem no dažādiem skata punktiem. Mēs vēlamies, lai muzeja apmeklējums būtu daļa no mācību procesa, lai skolēni gatavotos muzeja apmeklējumam, mācītos un izmantotu muzejā iegūto. Aicinām skolotājus un skolēnus ne tikai apmeklēt muzeju, bet arī sadarboties – gan pirms nodarbības, gan pēc atgriešanās skolā!

LAI SAŅEMTU FINANSIĀLU ATBALSTU MUZEJA APMEKLĒJUMA CEĻA IZDEVUMU SEGŠANAI:
1. IZVĒLIETIES NORISI

Izvēlieties no piedāvātajām norisēm un piesakiet to pa tālruni 67211030 vai rakstot uz ip@okupacijasmuzejs.lv
Iespējamās norises skolēniem muzejā:

2. AIZPILDIET ANKETU
Finansiāla atbalsta lūguma veidlapu var lejuplādēt šeit. To aizpildiet un nosūtiet uz e-pastu.
3. GAIDIET APSTIPRINĀJUMU
Sagaidiet mūsu apstiprinājumu – tajā būs norādīta precīza piešķirtā atbalsta summa, kā arī norādījumi, kā labāk sagatavoties izvēlētajai nodarbībai.
4. IZPILDIET MĀJASDARBU
Sagatavojieties muzeja apmeklējumam. Skolēni aicināti izpildīt konkrētai norisei atbilstošu mājasdarbu. Mūsu pieredze apliecina, ka iepriekš sagatavojušies skolēni muzejā mācās efektīvāk un viņiem ir interesantāk. Dažādām norisēm mājasdarbi būs atšķirīgi. Sagatavošanās var ietvert aculiecinieku intervijas, atsevišķa vēstures avota izpēti vai līdzīgu uzdevumu.

Mājasdarbi jūsu izvēlētajai norisei:

5. BRAUCIET UZ MUZEJU!
Nodarbības notiek Latvijas Okupācijas muzejā Latviešu strēlnieku laukumā 1.
Esam plānojuši, ka varēsim segt pusi no ceļa izdevumiem, tomēr piešķirtā summa būs atkarīga no mūsu rīcībā esošās naudas daudzuma, attāluma līdz Rīgai un pieteikuma kvalitātes.

Ja skolēni nav sagatavojuši mājasdarbu un nav sadarbības ar nodarbības vadītāju, muzejs var samazināt apstiprinātās naudas daudzumu vai nesniegt nekādu finansiālu atbalstu.