Okupācijas muzejs kopā ar Latvijas Institūtu piedāvā virtuāli izstaigāt Stūra māju — bijušo Latvijas PSR Drošības komitejas (čekas) galveno mītni Rīgā. http://skatskat.lv/virtuala-ture/stura-maja/lv/stura-maja.html

Latvijas Okupācijas muzejs ir sagatavojis jaunu interaktīvu multimediju, kas vēstī par Latvijas iedzīvotāju došanos bēgļu gaitās uz Rietumiem 1944.–1945. gadā.

Latvijas Okupācijas muzeja biedrība un Latvijas Okupācijas muzejs pievienojas Eiropas Atmiņas un sirdsapziņas platformas un citu organizāciju un prominentu personu aicinājumam veidot centrālu piemiņas vietu komunisma upuriem Berlīnē. Šis aicinājums kļuvis sevišķi svarīgs sakarā ar agrākā komunistiskā režīma nākšanu pie varas Vācijas federālajā zemē Tīringijā.

Saeimā nodibināta deputātu grupa Latvijas Okupācijas muzeja atbalstam. Grupas mērķis ir sekmēt muzeja darbību un atbalstīt tā attīstības projektus: Nākotnes namu, kas ietver jaunas ekspozīcijas ierīkošanu rekonstruētajā ēkā Latviešu Strēlnieku laukumā un muzeja izstādes turpināšanu Stūra mājā.