Latvijas Okupācijas muzeja biedrības valdes priekšsēža Valtera Nollendorfa komentārs par Stūra mājas nākotni: "Pēdējās nedēļas laikā, noslēdzot sekmīgo Stūra mājas atvēršanu publikai “Rīga 2014” ietvaros, daudz debatēts par ēkas tālāko izmantošanu. Tematiskās līnijas “Brīvības iela” kuratora un Stūra mājas atvēršanas iniciatora Ginta Grūbes viedoklis zem virsraksta “Okupējiet!” publicēts žurnāla Ir 42.

Katalonijas galvaspilsētā Barselonā (Spānija) ir atklāta izstāde par Latvijas vēsturi „Latvija: cīņa par brīvību” („Latvia: the fight for freedom”), kuras pamatā ir Latvijas Okupācijas muzeja materiāli. Izstāde atrodama Barselonas senākajā daļā Plaçe Del Rei Svētās Agates kapelā un būs atvērta līdz 2015. gada 11. janvārim. Latviju izstādes atklāšanā pārstāvēja Latvijas Okupācijas muzeja direktors Gunārs Nāgels un Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks. 

Latvijas Okupācijas muzejs projekta Izstaigā Stūra māju ietvaros ir izveidojis video materiālu, kurā iemūžināti vairāku Rīgas čekā (LPSR Valsts drošības komitejā) — Stūra mājā pratinātu cilvēku atmiņstāstu fragmenti. Šis video bija daļa no muzeja bezmaksas izstādes Stūra mājā, bet pēc tās slēgšanas video var apskatīt muzeja Youtube kanālā

Muzejs būs atvērts katru dienu no 11.00 - 17.00, pirmdienās - slēgts. Aicinām apmeklēt pagaidu eskpozīciju Raiņa bulvārī 7, kā arī pastāvīgo ekspozīciju Vecrīgā, Latviešu strēlnieku laukumā 1, kas būs apskatāma līdz 31. oktobrim.