Valtera Nolledorfa ievadvārdi konferencē „Latvijas valsts veidošana un atjaunošana vēsturiskā skatījumā"

19.11.2013.

15. novembrī Melngalvju namā notika Valsts prezidenta kancelejas un Latvijas Vēsturnieku komisijas rīkotā starptautiskā konference „Latvijas valsts veidošana un atjaunošana vēsturiskā skatījumā", kas veltīta Latvijas valsts dibināšanas 95. gadadienai un Latvijas Tautas frontes dibināšanas 25. gadadienai.

Ievadvārdus konferences dalībnieku ievadrunām teica Okupācijas muzeja biedrības valdes priekšsēdis Valters Nollendorfs. Uzrunu lasīt šeit.

Fotogrāfijas autors: Toms Kalniņš, Latvijas Valsts prezidenta kanceleja

Other Posts

15.07.2024.

Muzejs iekļauts ceļojumu portāla Tripadvisor TOP galamērķos Latvijā

12.07.2024.

Atskats 12. jūlija kolokvijā

11.07.2024.

Atskats 10. jūlija kolokvijā

11.07.2024.

Kolokvijs “Ceļā uz ekonacionālismu padomju okupētajā Latvijā: vides mutvārdu iespējas un prakses”

10.07.2024.

Jūlija mēneša priekšmets – Brīvību Latvijai!