Tikšanās ar projekta „Misija Sibīrija 2012” dalībniekiem

29.11.2012.

5. decembrī muzejā notika Lietuvas vēstniecības rīkotā tikšanās ar projekta „Misija Sibīrija 2012” dalībniekiem.

„Misija Sibīrija” ir jaunatnes pilsoniskās un patriotiskās audzināšanas projekts, kura laikā tiek iemūžinātas atmiņas par Sibīrijā ieslodzītajiem tautiešiem. Projekts notiek jau septiņus gadus pēc kārtas, un tā laikā jauniešu ekspedīcijas no Lietuvas dodas sakārtot Sibīrijas dziļumā novārtā atstātos izsūtīto un politiski ieslodzīto kapus, ka arī satiekas ar lietuviešiem, kas tur joprojām dzīvo.

Lietuvas Republikas vēstniecības rīkotās tikšanās laikā projekta dalībnieki Stase Narkevičūte, Tadas Valanču un Kazimieras Bogdanas dalījās iespaidos un atmiņās par projektā pavadīto laiku un stāstīja par darbiem, kurus paveikuši atrodoties Sibīrijā. Sarīkojumā piedalījās arī Lietuvas Republikas vēstnieks Latvijā Ričards Degutis.

02.04.2024.

Darba laiks svētkos

28.03.2024.

Kaspara Pūces grāmatas "Spītnieks no Gaiziņa pakājes" atklāšana