Latvijas Okupācijas muzejs sadarbībā ar partneriem dažādos Latvijas novados turpina īstenot Kultūras ministrijas finansētu projektu sabiedrības izglītošanai par Latvijas valstiskuma tapšanu un attīstību. Būtisku tēmas aspektu veido dažādu sociālo slāņu loma un iesaiste vēsturiskajās norisēs.  2024. gada 17. aprīlī Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā notika publisks seminārs un diskusija “Latvijas zemniecība un valstiskuma veidošanās”, kurā ar referātiem uzstājās Latvijas Okupācijas muzeja pētnieks Dr.hist. Edvīns Evarts un Jelgavas muzeja direktores vietnieks zinātniskajā darbā Dr.hist. Gints Putiķis. Pasākumu apmeklēja Jelgavas pašvaldības pārstāvji, vēstures interesenti, izglītības darbinieki un skolu jaunatne. Diskusijā tika apspriestas vēsturiskās norises Latvijas mērogā un Jelgavas nozīme valsts politiskajā un kultūras dzīvē.

2024. gada seminārs un diskusija Jelgavā

Semināru finansiāli atbalsta Kultūras ministrija; projekts “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu sabiedrības izglītošanai par Latvijas valstiskuma veidošanos un attīstību”.
Semināru organizē Latvijas Okupācijas muzejs un Jelgavas Ģ. Eliasa vēstures muzejs

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.