Pateicoties dzimtenei mēs esam tādi, kādi esam!

03.02.2023.

“Pateicoties dzimtenei mēs esam tādi, kādi esam. Nav šaubu, katrs cilvēks ir unikāls pat, ja viņam ir tikai viena dzimtene, taču šī daļa, kas ir mūsu dvēselē un, ko saucam par mājām mūs vienmēr vieno, ir vienojusi un vienos arī nākotnē”
Daria Subbotina Hnatiuk, Ukraiņu vidusskola, eseju konkursa uzvarētāja.

Viena no lielākajām vērtībām ir bērni. Tādēļ ir svarīgi ieaudzināt pamatvērtības, mīlestību, patriotismu un vēlmi mācīties. Šodien, 3. februārī, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē notika grāmatu dāvināšanas akcijas „Draudzīgais aicinājums” svinīgais noslēguma pasākums, kuras laikā tika arī apbalvoti labākie skolēnu eseju autori.
Esam lepni un aizkustināti, ka mums Latvijā aug tik sirds gudri jauni cilvēki. Arī mēs, Muzeja saime aicinām visus nominantus ar savu ģimeni apmeklēt Latvijas Okupācijas muzeju dāvinot bezmaksas ieejas biļetes un papildinot viņu grāmatu plauktus ar vērtīgām grāmatām.
Akcija "Draudzīgais aicinājums" ir pirms Otrā pasaules kara iedibinātā tradīcija. Apgāds "Jumava" vēršas pie Latvijas sabiedrības, uzņēmumiem, un iestādēm ar aicinājumu dāvināt grāmatas skolām. Katru gadu akcija ir vainagojusies ar panākumiem un dāvināto grāmatu skaits un saziedotie līdzekļi turpina pieaugt. Gadu no gada akcija iegūst aizvien plašāku skanējumu, pieaugot akcijā iesaistīto skolu skaitam.

02.04.2024.

Darba laiks svētkos

27.03.2024.

Muzejs saņēmis dāvinājumu izpostītā direktores kabineta atjaunošanai