Okupācijas muzejā notiks Otrā pasaules kara un holokausta Latvijā dienasgrāmatu un memuāru lasījumi

19.11.2016.

Latvijas Okupācijas muzejs aicina uz Rīgas geto ieslodzīto iznīcināšanas 75. gadadienai veltītu piemiņas pasākumu "Nerimstošā atbalss", kas notiks trešdien, 30. novembrī plkst. 14.00, Latvijas Okupācijas muzejā, Raiņa bulvārī 7.

Sarīkojuma dalībniekiem būs iespēja klausīties Otrā pasaules kara un holokausta Latvijā dienasgrāmatu un memuāru lasījumus latviešu, angļu, krievu un vācu valodās. Ieeja pasākumā bezmaksas.

07.09.2024.

Pēdējās atmiņas par tēvu iemūžinātas gleznā

Muzejā viesojas Vācijas vēstniece

05.09.2024.