Sveiki! Mēs lietojam sīkdatnes.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm mūsu Privātuma politikā.

Aktualitātes

Muzeju apmeklē Latvijas Republikas tieslietu ministrs Jānis Bordāns

17.06.2022.

Pieminot 1940. gada 17. jūnija notikumus, tieslietu ministrs Jānis Bordāns un Tieslietu ministrijas pārstāvji šodien apmeklēja Muzeju, lai apskatītu jauno ekspozīciju, tiktos ar Muzeja darbiniekiem un noliktu ziedus pie Padomju okupācijas upuru piemiņas memoriāla "Vēstures taktīla".

"Nekad vairs! 1940. gada un tālākās okupācijas ciešanas ir mainījušas mūsu tautas ģenētisko kodu. Nekad vairs mēs neatdosim Latvijas zemi, mierinot sevi ar meliem, ka tā būs labāk, drošāk. Latvijas nācijas varoņgars sevi pierādīja jau Atmodas laikos, kad stājāmies pretī tanku stobriem un izcīnījām neatkarīgu Latviju. "Nekad vairs" ir arī mūsu motivācija šodien, visiem līdzekļiem atbalstot Ukrainu cīņā pret tumsības spēkiem. Tā ir visas brīvās pasaules cīņa. 1945. gadā tika iznīcināts tikai viens no diviem ļaunumiem - Hitlers, bet Staļins un viņa mantinieki ir turpinājuši savu melno darbu līdz šodienai. Tas ir mūsu - brīvo cilvēku - svēts pienākums palīdzēt Ukrainas tautai gūt uzvaru, kas varētu novest arī pie paša agresora krišanas! Beidzot ir jāpatriec Staļina rēga un viņa mazdēla Putina gars uz nebūtību, lai mieru un brīvību mīlošie cilvēki var vairs neskatīties pār plecu, bet domāt tikai, kā turpināt celt cilvēciskās un demokrātiskās vērtībās balstītu Latviju un visu Eiropu!" šodien, uzrunājot klātesošos, teica Latvijas Republikas tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Citas aktualitātes

24.11.2022.

26. novembrī aicinām pieminēt golodomora upurus

24.11.2022.

Muzejā viesojas Rumānijas prezidents

15.11.2022.

Ieskats muzeja krājumā – “Par Latviju!’’

Kursi

15.11.2022.

Jelgavā notiks skolotāju profesionālās pilnveides kursi “Pretošanās”

11.11.2022.

11. novembris – Lāčplēša diena