Muzejs saņēmis dāvinājumu izpostītā direktores kabineta atjaunošanai

27.03.2024.

SIA “KĀGO” pārstāvji Gunārs Kaukulis un Reinis Kaukulis šodien personīgi viesojās Muzejā, lai pasniegtu tā direktorei Solvitai Vībai dāvinājumu.

Gunārs un Reinis Kaukuļi ir dēls un mazdēls 1949. gada 25. martā izsūtītajai Brigitai Kaukulei (dz. Simsonei), kurai tolaik bija tikai 12 gadu. Brigita tika izsūtīta kopā ar māti Annu. Arī Brigitas tēvs tika aizturēts 1950. gadā un ģimene atkal apvienojās izsūtījumā.

1941. gada 14. jūnijā jau bija deportēts Brigitas tēva brālis Jāzeps, bet vecmammai Martai izdevās no izsūtīšanas izbēgt.

Paldies SIA “KĀGO” un Gunāram un Reinim Kaukuļiem personīgi!

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.

KAS TAD BIJA? Padomju valsts drošības iestāžu darbība okupētajā Latvijā