Muzejs saņem Džona H. Livena grāmatu dāvinājumu

05.04.2024.

Latvijas Okupācijas muzejs aprīļa sākumā saņēma grāmatu dāvinājumu, kas papildinās Muzeja bibliotēku. Dāvinājums saņemts no Muzeja ilggadējā ziedotāja un labvēļa, grāmatu autora Džona H. Livena (John H. Livens).

Dāvinājumā tika saņemta Džona H. Livena grāmata “An Unexpected Journey” vairākos eksemplāros un Ilgas Butelis Vinicovas Harringtones (Ilga Butelis Winicov Harrington) sarakstītā grāmata, dokumentāls atmiņu stāsts “Uncharted Journey from Riga”, kas tematiski sasaucas ar Džona H. Livena grāmatu.

Sirsnīgi pateicamies grāmatu autoriem par savas pieredzes apkopošanu grāmatās un šo dāvinājumu Latvijas Okupācijas muzejam.

Šobrīd Latvijas Okupācijas muzeja bibliotēkā ir vairāk nekā 8000 grāmatu un 9500 periodisko izdevumu (avīzes, žurnāli), kurās tematiski atspoguļota Latvijas vēsture, okupāciju laiks un citi ar Muzeja darbību saistītie temati.

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.

KAS TAD BIJA? Padomju valsts drošības iestāžu darbība okupētajā Latvijā