Muzejs rīko starptautisku konferenci par dzīvi totalitārisma apstākļos

23.05.2023.

30. maijā Latvijas Okupācijas muzejā notiks starptautiska konference “Dzīve totalitārisma apstākļos: konceptuālās pieejas kolaborācijas un pretošanās dimensijām”.

Ar referātiem uzstāsies pētnieki Daina Bleiere (Latvija), Tomass Hiio (Igaunija), Gžegožs Volks (Polija), Pjotrs Poplavskis (Polija), Bernds Florats (Vācija), Jorgs Morre (Vācija) un Rajmunds Fekete (Ungārija). Konference vērsta uz dažādu Centrālaustrumeiropas valstu pieredzes salīdzinājumu, pievēršot sevišķu uzmanību sabiedrības reakcijai uz totalitārisma un okupācijas radīto apdraudējumu, kā arī vērtību orientieru nozīmei personiskajā vai kolektīvajā izvēlē.

• Konferences laiks: 13.00 - 18.00 (ierašanās no plkst.12.30),  konferenci iespējams apmeklēt bez maksas.
  • Konference notiks angļu valodā.
  • Pasākuma laikā filmēs un fotogrāfēs muzeja publicitātes vajadzībām.
  • Konferenci aicināts apmeklēt ikviens vēsturnieks, pētnieks un vēstures interesents, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Konferences programma angļu valodā [pdf]

Konferences aktualitātēm var sekot līdzi Facebook.com lapā

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu