Sveiki! Mēs lietojam sīkdatnes.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm mūsu Privātuma politikā.

Aktualitātes

Muzejs aicina darbā gidu

12.02.2023.

Latvijas Okupācijas muzejs aicina darbā gidu - muzeja pamatekspozīcijā Latviešu strēlnieku laukumā 1.

Darba pienākumi:
•    ekskursiju vadīšana muzeja viesiem;
•    nodarbību vadīšana skolēnu grupām;
•    ekspozīcijas satura skaidrošana individuālajiem apmeklētājiem.

Prasības kandidātam(-ei):
•    vismaz divu svešvalodu zināšanas teicamā līmenī;
•    spēja profesionāli un pārliecinoši prezentēt muzeja vēstījumu apmeklētājiem un vadīt nodarbības skolēniem;
•    interese un izpratne par 20. gadsimta vēstures notikumiem.

Mēs piedāvājam:
•    interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu mūsdienīgā ekspozīcijā;
•    darba algu pirms nodokļu 7,15 eiro/stundā (bruto);
•    amatam nepieciešamās apmācības, darbu profesionālā kolektīvā un kolēģu atbalstu;
•    iespēju pašam veidot sava darba grafiku, līgumā nosakot minimālo nostrādāto stundu skaitu.

Motivācijas vēstuli un CV līdz 2023. gada 28. februārim sūtīt elektroniski ip@okupacijasmuzejs.lv.
Pirmā tikšanās ar izvēlētajiem kandidātiem plānota marta sākumā. Tālrunis uzziņām 67211030.

Pamatojoties uz Vispārējās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādīti tikai, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi.

Other Posts

18.05.2024.

Muzeju nakts Latvijas Okupācijas muzejā

15.05.2024.

Maija mēneša priekšmets – “Uzbrukums Augstākajai Padomei."

09.05.2024.

Starptautiskā konference “Latvijas valstiskuma idejas un to īstenošanas iespējas Otrā pasaules kara laikā (1939-1945)”.

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.

KAS TAD BIJA? Padomju valsts drošības iestāžu darbība okupētajā Latvijā