Muzejā viesojas Rumānijas prezidents

24.11.2022.

Atzīmējot Rumānijas un Latvijas diplomātisko attiecību simtgadi, 23. novembrī Latvijā oficiālā vizītē ieradās V. E. Rumānijas prezidents Klauss Verners Johanniss (H. E. Mr Klaus Werner Iohannis).

Vizītes laikā Rumānijas prezidents viesojās arī Latvijas Okupācijas muzejā, kurā viņš tikās ar Valsts prezidentu Egilu Levitu un Latvijas Okupācijas muzeja direktori Solvitu Vību.

Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Latvijas Okupācijas muzeja direktore Solvita Vība Muzejā uzņem Rumānijas prezidentu Klausu Verneru Johannisu un Valsts prezidentu Egilu Levitu.

Muzeja gide Ineta Lansdovne iepazīstina viesus ar Muzeja jauno ekspozīciju.

Rumānijas prezidents Klauss Verners Johanniss un Valsts prezidents Egils Levits Muzeja ekspozīcijā.

No kreisās: Muzeja gide Ineta Lansdovne, Valsts prezidents Egils Levits, Rumānijas prezidents Klauss Verners Johanniss, Muzeja direktore Solvita Vība.

09.04.2024.

Naujenes pamatskolas skolēni virtuālā ekskursijā Latvijas Okupācijas muzejā

08.04.2024.

Aicinām darbā Komunikācijas speciālistu darbam ar līdzekļu piesaisti