Muzejā var iegādāties ASV izdoto grāmatu par Latviju "Biruta's Garden of Stories: A Latvian Odyssey"

04.07.2013.

Latvijas Okupācijas muzeja grāmatu veikalā ir iespēja iegādāties ASV izdotu grāmatu Biruta's Garden of Stories: A Latvian Odyssey. Tās autore ir latviešu stāstniece Biruta Blumberga, bet izdevēja - latviešu izcelsmes amerikāniete Janny Hariss. Grāmatā ir apkopoti stāsti angļu valodā par dzīvi padomju Latvijā.

„Birutas Blumbergas īsstāstu grāmata atver neparastu un intīmu Latvijas iedzīvotāju ikdienas dzīves logu laikposmā pēc Otrā pasaules kara. Runātāji angļu valodā, kuri vēlas vairāk uzzināt,kādi bija aiz dzelzs priekškara palikušo smagie pārbaudījumi un rutīna, grāmatā Biruta’s Garden of Stories iepazīsies rūgtiem, bagātīgiem, krāsainiem un meistarīgi uzrakstītiem stāstiem. izdevēja ieņēmumus par grāmatas pārdošanu ir novēlējusi kā ziedojumu autorei un daļu - muzeja darbībai.

Tiešsaistes nodarbība “Aizliegtais 18. novembris”