Muzejā notiks jauniešu filmu nedēļa "Ziemeļu gaismas stāsti"

07.11.2012.

No šī gada 12. līdz 18. novembrim Latvijas Okupācijas muzeja jaunajās pagaidu telpās Raiņa bulvārī 7 norisināsies jauniešu filmu nedēļa „Ziemeļu gaismas stāsti”, kuras ietvaros tiks izrādītas interesantākās un aktuālākās Igaunijas, Latvijas, Somijas un Zviedrijas filmas, kas uzņemtas pēdējos gados un rosina domāt par kopīgo, kas raksturīgs šo Ziemeļvalstu jauniešiem, par viņu sapņiem un problēmām, par viņu identitātes veidošanos.

Papildus filmu seansiem notiks arī dažādi sarīkojumi. Centrālais notikums ir slavenā somu akordeonista, pārsteidzošu performanču meistara Kimmo Pohjonena koncerts otrdien, 12. novembrī „Palladium” koncertzālē un krāšņā dokumentālā filma „Skaņlauzis”.

Vairāk par filmu nedēļu lasīt ŠEIT

02.04.2024.

Darba laiks svētkos

28.03.2024.