Muzeja jaunajā ekspozīcijā viesojas Svjatlana Cihanouska

08.06.2022.

"Esmu dziļi aizkustināta par jūsu fantastisko darbu muzejā, pieminot visus okupācijas upurus. Tos, kuri tika vajāti, deportēti vai kuri bēga no okupācijas režīma šausmām. No tā ir cietusi gan Baltkrievija, gan Latvija, un mēs dalām šīs sāpēs ar jums," pēc vizītes Muzeja jaunajā ekspozīcija raksta Baltkrievijas demokrātiskās kustības līdere Svjatlana Cihanouska.

Svjatlanu Cihanousku Muzejā uzņēma Latvijas Okupācijas muzeja direktore Solvita Vība un bijušais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Romualds Ražuks, bet ar ekspozīciju iepazīstināja Muzeja gids Kārlis Krēķis.

Citas aktualitātes

24.11.2022.

26. novembrī aicinām pieminēt golodomora upurus

24.11.2022.