Muzejā būs skatāma Ērika Vilsona monoizrāde “Mana Magadana”

05.06.2023.

14. jūnijā plkst. 14.00 Latvijas Okupācijas muzejā būs skatāma bez maksas Ērika Vilsona monoizrāde “Mana Magadana”, kuras pamatā ir aktiera un režisora Ērika Vilsona  bērnības atmiņas par deportācijām, viņa mammas Zentas Vilsones vēstules un trimdā sarakstītie dzejoļi, kā arī dienasgrāmatas fragmenti par Ērika Vilsona 2013. gada braucienu uz Magadanu kopā ar režisori Dzintru Geku un fondu “Sibīrijas bērni”.

Kā stāsta pats autors, izrāde ir veltījums viņa mammai, kura par iesaistīšanos pretpadomju grupā un mēģinājumu bēgt uz Zviedriju tika apcietināta 1945. gada augustā un 1946. gadā izsūtīta uz Sibīriju. Izrāde ir ne tikai stāsts par autora dzimšanas vietu Kolimas pilsētu Magadanu, viņa bērnību, atgriežoties no izsūtījuma, bet arī personisks skatījums uz Latvijas valsts veidošanās procesu.

Izrāde norisināsies: Latvijas Okupācijas muzejā, Latviešu strēlnieku laukumā 1, Izstāžu zālē

Laiks: 14. jūnijs plkst. 14.00 (izrādes garums apm 60 min)

Izrādi ir iespējams apmeklēt tikai iepriekš izņemot bezmaksas ielūgumu. To iespējams izdarīt: aizpildot zemāko anketu,  zvanot uz Latvijas Okupācijas muzeju +371 67229255 (muzeja darba laikā), vai piesakoties Latvijas Okupācijas muzejā uz vietas – reģistratūrā.

PIETEIKŠANĀS ANKETA

Vietu skaits ierobežots.

02.04.2024.

Darba laiks svētkos