Muzejā atvērs grāmatas par Latvijas diplomātiju

02.11.2016.

17. novembrī plkst. 14.00 muzeja zālē prezentēs monumentālu pētījumu “Latvijas ārpolitika un diplomātija 20. gadsimtā” trijos sējumos.

Grāmatu “Latvijas ārpolitika un diplomātija 20. gadsimtā” trijos sējumos izdevis apgāds “Jumava”. Tā tapusi, sadarbojoties četriem vēsturniekiem - Inesim Feldmanim, Aivaram Strangam, Jānim Taurēnam un Antonijam Zundam.

I sējums aptver starpkaru periodu un Otrā pasaules kara sākuma posmu, II sējums — laika posmu no 1940. gada vasaras līdz 1988. gadam, bet III — 20. gadsimta noslēgumu un 21. gadsimta sākumā. Autori mēģinājuši iespējami objektīvi atspoguļot un izvērtēt Latvijas ārpolitikas galvenos virzienus neatkarīgas valsts laikā, Baltijas jautājumu starptautiskajā politikā Baltijas valstu okupācijas periodā un ārpolitiskās problēmas un izaicinājumus pēc Latvijas valsts neatkarības atgūšanas.

07.09.2024.

Pēdējās atmiņas par tēvu iemūžinātas gleznā

Muzejā viesojas Vācijas vēstniece

05.09.2024.