Muzejā atvērs Andra Sproģa grāmatu „Rīgas noslēpumi"

08.06.2016.

Ceturtdien, 9. jūnijā plkst. 17.00 Okupācijas muzejā, Raiņa bulvārī 7 atvērs žurnālista Andra Sproģa grāmatu „Rīgas noslēpumi”. Atvēršanas sarīkojumā piedalīsies autors un grāmatas varoņu tuvinieki, vadīs žurnāliste Liena Pilsētniece. Grāmata izdota apgādā „Arto”.

Andris Sproģis: "Grāmatā mēģināju atklāt 20. gadsimta otrās puses kultūras norišu un dažādo režīmu pretrunīgo dabu, galvenokārt Rīgā. Pavērti staltu namu, ko zina katrs pilsētnieks, arī slavenu vai mazāk daudzinātu rīdzinieku likteņi. Ja par gleznotājiem Jurģi Skulmi un Kurtu Fridrihsonu vai žurnālistu Kārli Reimani būs dzirdējis ne viens vien, tad prozaiķa un dzejnieka Gustava Bērziņa, pilsētas 1917. gada domnieka Kristapa Laukmaņa, valodnieka Pētera Kļaviņa, ārsta Oskara Alka, Lāčplēša Kara ordeņa kavaliera Kārļa Valdemāra Purgaļa vārdi vairumam līdz šim būs sveši.”

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.

KAS TAD BIJA? Padomju valsts drošības iestāžu darbība okupētajā Latvijā