Latviju atstājot. Izceļošana. Bēgšana. Izsūtīšana

09.09.2014.

Pieteikumi uz kursiem vairs netiek pieņemti. Latvijas Okupācijas muzeja Izglītības nodaļa organizē kursus vēstures, sociālo zinību un politikas skolotājiem „Latviju atstājot. Izceļošana. Bēgšana. Izsūtīšana”. Programmas apjoms – 18 stundas. Kursu mērķis ir palīdzēt pedagogiem izprast Latvijas vēstures jautājumus, kas saistīti ar Otrā pasaules kara notikumiem un to sekām mūsdienu sabiedrībā, kā arī rosināt skolotājus vēstures mācīšanai izmantot muzejus, izstādes un notikumu vietas.Pieteikumi uz kursiem vairs netiek pieņemti

Programmas apjoms – 18 stundas.

Latvijas Okupācijas muzejs no 2011. līdz 2013. gadam, piedalījās projektā „Dažādas tautas-kopīga pieredze” (Different Nations-Shared Experiences). Projekta rezultātā izveidoti vairāki izglītojoši materiāli skolām – 3 dokumentālās filmas un metodiskais materiāls, kurus kursu noslēgumā skolotāji saņems dāvanā.

Tā kā Stūra mājas apskate ir ļoti pieprasīta (19. oktobrī tā tiks slēgta), aicinām pieteikties kursiem pēc iespējas ātrāk, lai rezervētu vietas! Pieteikumus gaidām līdz 1. oktobrim.

Muzejs nodrošinās ieejas biļetes Stūra mājā (Čekas pagrabi un izstāde „Latvieša koferis”) un kafijas pauzes.

Programma lejupielādējama šeit

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.