Latvijas Okupācijas muzejs piedāvā jaunas nodarbības skolās

24.01.2014.

Jaunais gads Latvijas Okupācijas muzejā sācies ar plašu piedāvājumu skolām. Aizvien lielāku interesi skolotāji izrāda par muzeja organizētajām nodarbībām skolās, tādēļ, lai dažādotu piedāvāto aktivitāšu klāstu, izstrādātas divas jaunas nodarbības. Jaunais gads Latvijas Okupācijas muzejā sācies ar plašu piedāvājumu skolām. Aizvien lielāku interesi skolotāji izrāda par muzeja organizētajām nodarbībām skolās, tādēļ, lai dažādotu piedāvāto aktivitāšu klāstu, izstrādātas divas jaunas nodarbības. Šīs nodarbības piedāvājam novadīt Rīgas skolās, un to garums piemērots mācību stundas ilgumam. Sākot ar janvāri pieejama nodarbība par barikāžu notikumiem, kurā ietverts plašs vizuālais materiāls un video fragmenti, kas kopā ar nodarbības vadītāja stāstījumu skolēniem palīdz saprast Barikāžu nozīmi valstiskās neatkarības atjaunošanas kontekstā. Savukārt ar martu, Rīgas skolās būs pieejama nodarbība par padomju deportācijām.

Atgādinām, ka skolām visā Latvijā pieejama nodarbība „Latvijas Republikas dibināšana un neatkarības atjaunošana”, ko muzejs piedāvā sadarbībā ar 4. maija Deklarācijas klubu. Nodarbības notiks martā un aprīlī. Aicinām Jūs pieteikt nodarbību laicīgi arī savā skolā!

Tiešsaistes nodarbība “Aizliegtais 18. novembris”