Latvijas Okupācijas muzejā viesojas Grieķijas Republikas prezidente

02.06.2022.

2022. gada 2. jūnijā Latvijas Okupācijas muzejā viesojās Viņas Ekselence Grieķijas Republikas prezidente Katerina Sakellaropula.

"Latvijas Okupācijas muzejs vairāk nekā jebkad agrāk ir kā skarbs atgādinājums tam, kāpēc jācīnās pret totalitārismu," mūsu viesu grāmatā pēc vizītes rakstīja Viņas Ekselence Grieķijas Republikas prezidente Katerina Sakellaropula.

Grieķijas Republikas prezidenti Muzejā uzņēma Latvijas Okupācijas muzeja direktore Solvita Vība, bet ar ekspozīciju iepazīstināja gide Ineta Lansdovne.

Citas aktualitātes

24.11.2022.

26. novembrī aicinām pieminēt golodomora upurus

24.11.2022.