Kārtējais uzbrukums Muzejam

27.06.2024.

26. jūnijā ap puspieciem vakarā kāda sieviete iespējamā reibuma stāvoklī daļēji noplēsa 3 no 8 uz Latvijas Okupācijas muzeja logiem (Latviešu strēlnieku laukumā 1) izvietotajām fotoizstādes “Portreti no kara: divi drosmes gadi, divi upurēšanās gadi” lielizmēra fotogrāfijām.

Fotoizstādi atklāja šī gada 24. februārī — Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā atceres dienā —, un to bija sagatavojuši Ukrainas Nacionālās gvardes preses dienests un tā fotogrāfi sadarbībā ar nodibinājumu “Polonskyi ģimenes Labdarības fonds”.

Valsts policija uzsāks kriminālprocesu pret aizdomās turēto personu. Šis bija kārtējais uzbrukums Muzejam šogad.

07.09.2024.

Pēdējās atmiņas par tēvu iemūžinātas gleznā

Muzejā viesojas Vācijas vēstniece

05.09.2024.