21.09.2022.

Latvijas Okupācijas muzejs šī gada jūnijā atklāja jaunu, modernu un interaktīvu ekspozīciju. Ekspozīcija vēsta par Latvijas 20. gadsimta vēstures notikumiem, bet karš, okupācija, starptautisko līgumu un cilvēktiesību neievērošana diemžēl nav tikai vēsture – turpinās Krievijas karš Ukrainā, pārkāpjot starptautisko tiesību normas un necienot Ukrainas valstisko patstāvību un teritoriālo nedalāmību, un iznīcinot civiliedzīvotājus.

Muzeja Izglītības nodaļa ir sagatavojusi skolotājiem jaunu profesionālās pilnveides kursu programmu “Latvijas Okupācijas muzeja stāsts: vēsture un mūsdienas”. Kursi palīdzēs skolotājiem izprast ar Latvijas okupāciju tēmu saistītus jautājumus,  akcentējot to aktualitāti mūsdienu pasaules politisko notikumu kontekstā. Skolotāji tiks iepazīstināti ar muzeja jaunās ekspozīcijas saturu un dizainu, lektori pievērsīsies tēmām, kas skar mūsdienu politiskās dzīves aktualitātes, kā arī palīdzēs izprast bērnu un jauniešu psihoemocionālās traumas. Aicinām skolotājus pieteikt savu dalību kursos 11. vai 12. oktobrī.

Dalībnieki saņems Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra apstiprinātas Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursu apliecības A (8 stundas).

Kursi notiks Rīgā, Latviešu strēlnieku laukumā 1 no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Lai daļēji segtu kursu izmaksas, šoreiz lūdzam dalības maksu – 12 EUR. Dalībnieku skaits – ierobežots.

Pieteikšanās, aizpildot veidlapu, līdz 30. septembrim vai līdz sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Lūdzam izvēlēties vienu kursu dienu:

3. oktobrī uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā līdz 10. oktobrim.

Jauni kursi skolotājiem “Latvijas Okupācijas muzeja stāsts: vēsture un mūsdienas” programma

Other Posts

In Memoriam

23.09.2022.

In memoriam Ēriks Tomsons

Valentin

22.09.2022.

Iepazīstieties ar Valentīnu Binderu – Austrijas ārlietu dienesta brīvprātīgo!

Vakance

16.09.2022.

Iespēja pievienoties Latvijas Okupācijas Muzeja saimei

In memoriam