Izsludināts jauns konkurss par Okupācijas muzeja ēkas rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrādi

17.11.2012.

Valsts akciju sabiedrība „Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) izsludinājusi jaunu iepirkumu konkursu par tiesībām veikt Latvijas Okupācijas muzeja ēkas Latviešu strēlnieku laukumā 1 tehniskā projekta izstrādi un autoruzraudzību.

Pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 2013. gada 3. janvārim. Plašāka informācija par konkursa noteikumiem lasāma VNĪ mājas lapā www.vni.lv, iepirkuma nr. VNĪ/2012/21/AK-21.

Iepriekš izsludinātais iepirkumu konkurss par muzeja ēkas rekonstrukcijas tehniskā projekta izstrādi tika pārtraukts augustā. Iepirkumu uzraudzības birojs bija spiests aizliegt VNĪ noslēgt līgumu ar konkursa uzvarētāju firmu „LX Grupa” pārējo pretendentu atkārtotu sūdzību dēļ. Šobrīd izsludinātajā konkursa nolikumā ir veiktas izmaiņas tehniskajā specifikācijā.

02.04.2024.

Darba laiks svētkos

28.03.2024.

Kaspara Pūces grāmatas "Spītnieks no Gaiziņa pakājes" atklāšana