Sveiki! Mēs lietojam sīkdatnes.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm mūsu Privātuma politikā.

Ziedot Muzejam

Katrs ziedojums ir Muzeja darbības dzinējspēks, kas ļauj Muzejam strādāt un izglītot cilvēkus no visas pasaules.

Esam pateicīgi katram ziedotājam un aizcinām ikvienu ziedot.

Aktualitātes

Grāmatas “Mūsu Mammas Vēstules no Sibīrijas” atklāšanas pasākums

14.02.2025.

13. februārī Muzejā notika grāmatas Mūsu Mammas Vēstules no Sibīrijas atklāšana. 

Grāmatā savas mammas, no Latvijas 1941. gada 14. jūnijā izsūtītās Adas Raibarts (dz. Vīgante; 1907-1948), no Sibīrijas sūtītās vēstules sakārtojusi un izdevusi Renāte Ligere.

Izstāžu zāle, kurā notika pasākums, bija klausītāju piepildīta, jo R. Ligeres stāsts par savas dzimtas gājumu cauri pagājušā gadsimta izaicinošajiem notikumiem bija patiesi interesants, turklāt izvēlētus fragmentus no vēstulēm lasīja šarmantā Dailes teātra aktrise Vita Vārpiņa.

Other Posts

23.01.2026.

Barikāžu laiku atceroties. Valdas Liepiņas stāsts

23.01.2026.

"Tātad mēs maksājam 3000 tonnu ogļu” – latviešu leģionāru traģēdija Zviedrijā

23.01.2026.

Itālijas vēstniecība iepazīstas ar Latvijas Okupācijas muzeja audiogidu itāļu valodā

22.01.2026.

Piemineklis "Svešo varai spītējot" ir mūsu principa jautājums

20.01.2026.

2000 skolēnu piedalās nodarbībās par Barikāžu laiku