Sveiki! Mēs lietojam sīkdatnes.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm mūsu Privātuma politikā.

Ziedot Muzejam

Katrs ziedojums ir Muzeja darbības dzinējspēks, kas ļauj Muzejam strādāt un izglītot cilvēkus no visas pasaules.

Esam pateicīgi katram ziedotājam un aizcinām ikvienu ziedot.

Aktualitātes

Ekskursija "Molotova–Ribentropa pakta sekas: nozīmīgas vietas Vecrīgā"

16.08.2025.

21. augustā notiks lekcija par 21. un 23.augusta nozīmi un ekskursija ar gidu pa vietām Rīgas centrā, kur padomju un vācu okupācijas tika realizētas.

•    Ietverti 17 maršruta punkti.
•    Stāstījums latviešu un angļu valodās. 
•    Lekciju vadīs Muzeja vēsturnieki Izglītības telpā sākot no plkst. 13.00.
•    Ekskursijas sākums plkst. 14.30 pie Latvijas Okupācijas muzeja Latviešu strēlnieku laukumā 1, Rīgā
•    Ilgums – ap 90 min.
•    Piedalīšanās interesentiem ir bez maksas.
•    Nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
 
Pasākuma organizatori tā norises laikā var fotografēt un/vai filmēt publicitātes nolūkos. Apmeklējot pasākumu, Jūs apstiprināt, ka piekrītat foto attēlu un video ar Jums izmantošanai augstāk norādītajam mērķim.

Other Posts

31.10.2025.

Muzeju apmeklē vairāku valstu vēstnieki

30.10.2025.

Muzeja vēstnesis Austrālijā

29.10.2025.

Muzejā viesojas Slovākijas Republikas Nacionālās Padomes Cilvēktiesību un nacionālo minoritāšu komitejas priekšsēdētāja

28.10.2025.

Muzeju apmeklē Dānijas karaliskā ģimene

28.10.2025.

Muzeju apmeklē Bangladešas Tautas Republikas un Dominikānas Republikas vēstnieki