Dr. hist. Maksima Karaļova un Dr. hist. Andreja Gerberga grāmatas “"Latyshskaia operatsiia v BSSR" prezentācija Latvijas Okupācijas muzejā

01.02.2023.

Latvijas Okupācijas muzejs aicina uz baltkrievu vēsturnieku Dr. hist. Maksima Karaļova un Dr. hist. Andreja Gerberga grāmatas “"Latyshskaia operatsiia v BSSR" prezentāciju Latvijas Okupācijas muzejā ceturtdien, 2. februārī plkst. 16.00.

Latvijā LU Akadēmiskajā apgādā izdotā divu Baltkrievijas vēsturnieku, Vitebskas Medicīnas universitātes Sociālo un humanitāro zinātņu katedras pasniedzēju Maksima Koroļova un Andreja Gerberga sagatavotā apjomīgā grāmata vēstī par Baltkrievijas latviešiem un ievērojamas viņu daļas fizisku iznīcināšanu Padomju Savienībā realizētā masu terora laikā 1937.–1938. gadā.

Papildu informācijai:
Dr. hist. Ērika Jēkabsona grāmatas recenzija:

Foto: OMF 6470/102,  Dzelzceļa Petrozovodska-Suojarvi celtniecība. 1940. gada pavasaris.

02.04.2024.

Darba laiks svētkos

28.03.2024.

Priecīgas Lieldienas!