Diskusija: LCP Memorands – ideālisms vai politiskais briedums. Trešais ceļš starp divām kolaborācijām

19.03.2024.

Atzīmējot 80. gadskārtu kopš Latvijas Centrālās padomes Memoranda izstrādāšanas un parakstīšanas, Latvijas Kara muzejs sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju organizēja vēstures un citu zinātņu speciālistu diskusiju “LCP Memorands – ideālisms vai politiskais briedums. Trešais ceļš starp divām kolaborācijām”. Diskusijā piedalījās arī Latvijas Okupācijas muzeja Publiskās vēstures nodaļas vadītājs Dr. hist. Gints Apals.

Diskusijas moderators – vēsturnieks un žurnālists Eduards Liniņš.

Diskusijas dalībnieki:
Jānis Tomaševskis - Latvijas Kara muzeja vēsturnieks
Kaspars Strods - Latvijas Kara muzeja vēsturnieks
Dr.hist. Gints Apals – Latvijas Okupācijas muzeja Publiskās vēstures nodaļas vadītājs
Dr.iur. Jānis Pleps - tiesībzinātnieks, valsts tiesību eksperts, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes docents, Augstākās tiesas senators
Aivars Puriņš - Valsts Prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos

Pasākuma videoierakstu iespējams skatīties: ŠEIT

Foto: Latvijas Kara muzejs

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.

KAS TAD BIJA? Padomju valsts drošības iestāžu darbība okupētajā Latvijā