Diplomāti, trimda un vara. Dr.hist.Gints Apals populārzinātniski par varas dalīšanu trimdā

10.02.2023.

Izpildot Latvijas Okupācijas muzeja biedrība un Kultūras ministrijas līdzdarbības līgumu, 2022. gada decembrī Latvijas Okupācijas muzejs sagatavoja un publicēja žurnālā “Domuzīme” Dr.hist. Ginta Apala populārzinātnisko rakstu “Varas dalīšana trimdā”. Žurnālā "Domuzīme" raksts publicēts saīsinātā formā ar redakcijas labojumiem.
Latvijas Okupācijas muzeja mājaslapā materiāls ievietots pilnā apjomā ar sākotnējo nosaukumu. Tā tapšanu finansiāli atbalsta Kultūras ministrija. Par saturu atbild Latvijas Okupācijas muzeja biedrība. Sniegtie argumenti balstīti pārbaudāmos faktos, ieskaitot agrāk nepublicētus arhīvu materiālus.

Raksts pieejams .pdf formātā

Other Posts

15.07.2024.

Muzejs iekļauts ceļojumu portāla Tripadvisor TOP galamērķos Latvijā

12.07.2024.

Atskats 12. jūlija kolokvijā

11.07.2024.

Atskats 10. jūlija kolokvijā

11.07.2024.

Kolokvijs “Ceļā uz ekonacionālismu padomju okupētajā Latvijā: vides mutvārdu iespējas un prakses”

10.07.2024.

Jūlija mēneša priekšmets – Brīvību Latvijai!