Katrs ziedojums ir Muzeja darbības dzinējspēks, kas ļauj Muzejam strādāt un izglītot cilvēkus no visas pasaules.
Esam pateicīgi katram ziedotājam un aizcinām ikvienu ziedot.
Pirmssvētku nedēļā Latvijas Okupācijas muzejs sadarbībā ar mākslinieci Bārbalu Gulbi piedāvā īpašas stikla piespraudes, auskarus un gredzenus, kas iemieso Latvijas karoga krāsas un lepnumu.
Katrs aksesuārs ir unikāls mākslas darbs – darināts ar sirsnību, cieņu un mīlestību pret Latviju. Tā ir ne tikai skaista rotaslieta, bet arī simbolisks veids, kā paust savu piederību un cieņu pret valsti.
Lieliska dāvana 4. maija svētkos – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, lai sirdī un pie krūtīm nestu savu valsti.
No šodienas piespraudes var iegādāties Muzeja priekštelpā!
https://okupacijasmuzejs.lv/lv/muzeja-veikals/suveniri
Bārbala Gulbe ir stikla māksliniece. Dzimusi Rīgā 1972. gadā, mākslinieku ģimenē.
Beigusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu (1991) un Latvijas Mākslas akadēmiju (2004).
Diplomdarba vadītājs Dainis Gudovskis, doc. I. Auderes meistardarbnīcā. Ieguvusi maģistra grādu (2004).
2002. g. kopā ar domubiedru grupu Rīgā nodibinājusi Stikla Galeriju, kas atrodas Vecrīgā, Laipu ielā 6, lai popularizētu un iepazīstinātu sabiedrību ar dažādām stikla apstrādes tehnikām un iespējām.
Strādā kā praktizējoša māksliniece savā privātajā darbnīcā Rīgā, realizējot darbus dažādās tehnikās – skulpturālus objektus termosakausēšanas tehnikā, ar pēcapstrādi aukstajās tehnikās kā gravējums, kodināšana, dziļmatējumu.
Latvijas Mākslinieku Savienības biedre (kopš 2003. gada).