Austrālijas vēstnieks Latvijā apmeklē Okupācijas muzeju

08.11.2016.

7. novembrī Okupācijas muzeju apmeklēja Austrālijas ārkārtējais un pilnvarotais nerezidējošais vēstnieks Latvijā Džonatans Čarlzs Kenns (Jonathan Charles Kenna), kurš Latvijā ieradies akreditācijas vizītē.

Vēstnieks tikās ar muzeja direktoru Gunāru Nāgelu, apskatīja muzeja ekspozīciju un un parakstījās augsto viesu grāmatā. Kopā ar vēstnieku muzeju apmeklēja arī viņa ģimene.

Džonatans Čarlzs Kenna ir ieņēmis dažādus amatus Austrālijas Ārlietu un tirdzniecības ministrijā, bijis padomnieks Austrālijas Pastāvīgajā pārstāvniecībā PTO Ženēvā un Austrālijas pastāvīgais pārstāvis ANO Āzijas un Klusā okeāna valstu ekonomikas, un sociālā komisijā. Strādājis Austrālijas vēstniecībā Bangkokā kā vēstniecības vadītāja vietnieks. Kopš 2016. gada Austrālijas vēstnieks Zviedrijā, nerezidējošais vēstnieks Latvijā, Igaunijā un Somijā.

07.09.2024.

Pēdējās atmiņas par tēvu iemūžinātas gleznā

Muzejā viesojas Vācijas vēstniece

05.09.2024.