Sveiki! Mēs lietojam sīkdatnes.

Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm mūsu Privātuma politikā.

Ziedot Muzejam

Katrs ziedojums ir Muzeja darbības dzinējspēks, kas ļauj Muzejam strādāt un izglītot cilvēkus no visas pasaules.

Esam pateicīgi katram ziedotājam un aizcinām ikvienu ziedot.

Aktualitātes

Atskats 12. jūlija kolokvijā

12.07.2024.

12. jūlijā Latvijas Okupācijas muzeja mācību telpā notika kolokvijs “Ceļā uz ekonacionālismu padomju okupētajā Latvijā: vides mutvārdu iespējas un prakses” ar Latvijas Universitātes (LU) Filozofijas un socioloģijas institūta (FSI) pētnieces Dr. philol. Ievas Gardas-Rozenbergas ievadreferātu, kura iepazīstināšana ar interesentiem sastāvēja no informatīvi pilnīgas runas un attēliem bagātas vizuālās prezentācijas.

Diskusijās par vidi, ko cilvēks pieredz ap sevi, iesaistījās klātesošie viesi, kā arī LU FSI vadošais pētnieks Dr. hist. Kaspars Zellis un LU Latvijas vēstures institūta (LVI) vadošais pētnieks Dr. hist. Uldis Neiburgs.

Pasākumu finansiāli atbalsta Kultūras ministrija. Par saturu ir atbildīga Latvijas Okupācijas muzeja biedrība.

Other Posts

13.05.2025.

Muzeju nakts 2025

11.05.2025.

Aicinām uz video stāstu sērijas atklāšanas pasākumu 22. maijā

10.05.2025.

Pieminekļa “Latvijas stāvstrops brīvībai” atklāšana Lestenē

10.05.2025.

Jelgavas skolēni Muzeja tiešsaistes nodarbībā “Gara spēka Atmoda”

10.05.2025.

Pieminot mācītāju Modri Plāti (26.04.1951.–08.05.2025.)