ASV Kongresa padomnieku delegācija viesojas muzejā

26.03.2024.

Otrdien, 2024. gada 26. martā Baltijas valstu vizītes ietvaros Latvijas Okupācijas muzejā viesojās ASV Kongresa padomnieku delegācija.  Ekskursiju viesiem vadīja Publiskās vēstures nodaļas vēsturnieks Pēteris Kalniņš. Vizītes noslēgumā delegācijas locekļi izteica atzinību par ekspozīcijas saturu, kas darījusi skaidrāku Latvijas sabiedrības skatu uz tagadējiem notikumiem Ukrainā un Krievijā.

01.05.2024.

Aicinām darbā Digitālā mārketinga speciālistu

30.04.2024.

KAS TAD BIJA? Padomju valsts drošības iestāžu darbība okupētajā Latvijā