Andrejs Edvīns Feldmanis saņem Atzinības krustu

20.11.2012.

Par nopelniem Latvijas valsts labā Valsts prezidenta kancelejas Ordeņu kapituls Andrejam Edvīnam Feldmanim piešķīris Latvijas valsts augstāko apbalvojumu - Atzinības krusta V šķiru. Svinīgā apbalvošanas ceremonija notika valsts svētkos, 18. novembrī. A. E. Feldmanis ir režisors, kinooperators un Okupācijas muzejs audiovizuālo materiālu krātuves ilggadējs vadītājs.

Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Atzinības krusts, kas dibināts 1710. gadā Liepājā, Latvijas Republikā nodibināts 1938. gadā par piemiņu Kurzemes un Zemgales hercogistes slavas laikiem un atjaunots ar Valsts apbalvojumu likumu 2004. gadā.

02.04.2024.

Darba laiks svētkos

28.03.2024.

Kaspara Pūces grāmatas "Spītnieks no Gaiziņa pakājes" atklāšana