Aicinām kopīgi atbalstīt Ukrainu!

21.07.2022.

Atbalsts Ukrainai
Ar aizkustinošu koncertu, kas zīmīgi norisinājās pie memoriāla “Vēstures taktīla”, kur katra sienas puse caur zīmīgiem simboliem atspoguļo gan skaudros pagātnes notikumus, gan arī spēku tos pārvarēt. Pulcējāmies, lai aicinātu iedzīvotājus ziedot Ukrainas tautai, lai kopīgiem spēkiem pārvarētu pašreiz notiekošo!
Ukrainai ir vajadzīga mūsu palīdzība. Ukrainas Bruņotajiem spēkiem, brīvprātīgajiem, bērniem.
Un arī mūsu draugiem Ukraiņu brīvprātīgo armijas (УДА) 5.bataljonā, jo viņi ir frontes karstākajos punktos.
Tur sadeg viss par dārgu naudu pirktais: gan automašīnas, gan rācijas, gan optiskie tēmekļi un nakts redzamības iekārtas. Tur mirst Ukrainas aizstāvji.
Nepieciešams autoevakuators. Kopā mēs to spēsim, vai ne?

UKRAINAS ATBALSTA BIEDRĪBA
LV88HABA0551044887220

09.04.2024.

Naujenes pamatskolas skolēni virtuālā ekskursijā Latvijas Okupācijas muzejā