13.03.2023.

Latvijas Okupācijas muzejs ir iekļauts diplomātiskajā protokolā un pie mums regulāri viesojas ārvalstu amatpersonas un valstu vadītāji.
🇱🇻🇱🇺13. martā norisinājās vēsturiska vizīte — Latvijā pirmo reizi ieradās Luksemburgas lielhercogs Anrī Albērs Gabriēls Felikss Marī Gijoms Nasavs-Veilburgs. Viņa Majestāti Muzejā sagaidīja Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, bet Muzeju pārstāvēja Publiskās Vēstures nodaļas vadītājs Dr. hist. Gints Apals. Ekskursiju vadīja Ineta Lansdovne.

Foto no tikšanās mūsu Facebook lapā!

02.04.2024.

Darba laiks svētkos

28.03.2024.

Priecīgas Lieldienas!