X

Kontakti


Adrese

Latvijas Okupācijas muzejs
(juridiskā adrese)
Latviešu strēlnieku laukums 1
Rīga LV-1050, Latvija

(faktiskā adrese)
Raiņa bulvāris 7
Rīga, LV-1050, Latvija

Tālrunis birojā: +371 67 212 715
Fakss: +371 67 229 255
E-pasts: omf@latnet.lv


Rekvizīti

"Latvijas Okupācijas muzeja biedrība" (OMB)
Reģ. nr. 40008018848

SEB banka, Rīdzenes filiāle, SWIFT kods UNLALV2X
Reģ. nr. 40003151743
Konta nr. LV67UNLA0002400700517

SWEDBANKA
Reģ. nr. 40003074764
Konta nr. LV20HABA0551029425092


Informācijai

Tālrunis ekskursiju pieteikšanai Raiņa bulvārī 7: +371 67 211 030
Tālrunis ekskursiju pieteikšanai  Stūra mājā: +371 27 875 692
Tālrunis krājuma nodaļā: +371 67 229 248

Direktors
Gunārs Nāgels
+371 67 212 715
gunars.nagels@omf.lv

OMB valdes priekšsēdis
Valters Nollendorfs
+371 66 116 755
valtersn@lanet.lv

Direktora vietniece, Galvenā krājuma glabātāja
Taiga Kokneviča
+371 67 229 248
tk@omf.lv

Direktora vietniece attīstības lietās
Līga Strazda
+371 67 229 244
liga@omf.lv

Sabiedrisko lietu vadītāja
Inese Jansone
+371 67 229 244
inese.jansone@omf.lv

Izglītības nodaļas vadītāja
Inguna Role
+371 67 211 030
inguna.role@omf.lv

Ekspozīcijas kurators
Kārlis Dambītis
+371 67 213 731
karlis.dambitis@omf.lv

Izstāžu kurators
Ivars Dimdiņš
+371 67213731
ivars.dimdins@omf.lv

Audiovizuālo materiālu krātuves vadītāja
Lelde Neimane
+371 66 116 757
lelde.neimane@omf.lv

Vadošais vēsturnieks
Uldis Neiburgs
+371 66 116 756
uldis.neiburgs@omf.lv

Grāmatu veikala vadītāja
Edīte Uztica
+371 66116758
eu@omf.lv

Latvijas ceļojošās izstādes kurators
Kārlis Krēķis
+371 29 112 372
karlis@omf.lv

Publiskās vēstures nodaļas vadošais pētnieks
Dāvis Pumpuriņš
+371 66 116 756
davis.pumpurins@omf.lv

Saimniecības nodaļas vadītājs
Ziedonis Grigorjevs
+371 67 213 732
ziedonis.grigorjevs@omf.lv

Pamatekspozīcija

Pamatekspozīcija

Izstāde „Čekas vēsture Latvijā“

Izstāde „Čekas vēsture Latvijā“