Latvijas vēstures pārskati

Bērnība. Pieci stāsti par - VIDEO STĀSTU SĒRIJA

VIDEO STĀSTU SĒRIJA
Mērķis Latvijas Okupācijas muzejs izveidojis video stāstu sēriju “Bērnība. Pieci stāsti par”, kurā izmantotas muzeja Audiovizuālo materiālu krājumā (OM AVK) esošās video liecības. Atmiņu fragmenti apkopoti piecos stāstos, kas atklāj bērnu dzīvi dažādos Latvijas 20. gadsimta vēstures posmos. Ģimene, rotaļas, darbs, skolas dzīve un valoda – tie ir daži no aspektiem, caur kuriem atklājas dzīve “ar bērna acīm”.
Šajā video visi pieci stāsti skatāmi vienkopus, zemāk - katrs atsevišķi.

1. stāsts. Neatkarīgā Latvija

2. stāsts. Otrais pasaules karš

3. stāsts. Pēckara laiks

4. stāsts. Otrās padomju okupācijas laiks

5. stāsts. Atmodas un Latvijas neatkarības atjaunošanas laiks.

Projektu “Bērnība. Pieci stāsti par.” atbalsta Latvijas Republikas Kultūras ministrija.