Vēstures pētnieku kolokvijs Latvijas valstiskuma idejas Otrā pasaules kara laikā

28.06.2023.

Latvijas Okupācijas muzejā 2023. gada 30. jūnijā pl. 10.00-12.00 notiks Vēstures pētnieku kolokvijs par Otrā pasaules kara tematiku. Kolokvijā Dr.hist. Edvīns Evarts uzstāsies ar referātu par Latvijas sabiedrības elites attieksmi pret nacistiskās Vācijas okupācijas varu un Latvijas valstiskuma idejas pastāvēšanu okupācijas gados. Kā koreferenti uzstāsies Dr. hist. Gints Apals un Dr. hist. Ainārs Lerhis, vairāk uzmanības pievēršot dažādām idejām, kas cirkulēja sabiedrībā par iespējamo Latvijas tiesisko statusu un starptautisko nostāju.

Foto: Kara muzeja krājuma