Ukrainas prezidents apmeklē Latvijas Okupācijas muzeju

04.04.2017.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko 4. aprīļa pēcpusdienā valsts vizītes ietvaros apmeklēja Latvijas Okupācijas muzeju.  Apmēram 30 minūšu ilgajā vizītē Porošenko apskatīja muzeja ekspozīciju, ar kuru ukraiņu valodā viņu iepazīstināja Antons Čerņetskis – Okupācijas muzeja gids no Ukrainas, kurš šobrīd studē un dzīvo Latvijā.

Ekskursija noritēja draudzīgā un nepiespiestā atmosfērā. Porošenko izrādīja interesi par kopīgo Latvijas un Ukrainas vēsturē, kā arī minēja mazāk zināmus vēstures faktus. Pēc ekskursijas Porošenko parakstījās Okupācijas muzeja augsto viesu grāmatā.