Teātra TT izrāde “Pipartēja” Latvijas Okupācijas muzejā 18. maijā

12.05.2023.

Teātra TT izrāde “Pipartēja”

Iespēja, kas tiek piedāvāta tikai vienu reizi!

KUR?: Latvijas Okupācijas muzejā. Izstāžu zālē
KAD?: 18. maijā plkst.11:00
KUR?: biļetes bezrindas.lv

Izrādes galvenais varonis ir spēļu lācis Miks, kurš ir izcils vērotājs un īstens draugs vairāku cilvēku mūžu garumā. Mikam ir arī izcila atmiņa – viņš ne vien atceras savu dzimšanas dienu 1940. gadā kādā Latvijas zemnieku sētā, bet spēj sīkumos izstāstīt par postošā kara sākumu un divām nežēlīgām armijām, par mežabrāļu cīņām un varonību, par izsūtījumu uz stindzinoši auksto Sibīriju, kā arī kaitinoši vienmuļo dzīvi sarkanajā padomju Latvijā. Un, protams, viņš kopā ar mums ir sagaidījis arī sarkanbaltsarkano karogu atgriešanās svētkus.

Mika stāsts ir iespēja palūkoties pašiem uz sevi, tā uzzinot ne vien to, kas esam šodien, bet arī kādi mēs vēlētos sevi redzēt rīt.

Stāsta autors un režisors Lauris Gundars, Mika lomā Edgars Lipors.

Biļetes: https://www.bezrindas.lv/lv/piparteja/12040/