“Saknes----Latvijā. Dzejoļi vēstures grāmatai”.

11.09.2023.

8. septembrī, Muzejā norisinājās Valtera Nollendorfa dzejoļu lasījums no nupat iznākošās dzejoļu grāmatas "Saknes----Latvijā. Dzejoļi vēstures grāmatai". Lasījumu pavadīja autora komentāri un dzejas piemēri, kas ilustrēja krājuma saknes viņa ilggadīgajā darbībā vācu un latviešu literatūrā, kultūrā un vēsturē ārzemēs un Latvijā. Vakaru ievadīja literatūrzinātniece, trimdas literatūras pētniece Inguna Daukste–Silasproģe.

Aicinām aplūkot foto galeriju no pasākuma.

Uzziņai:
Valters Nollendorfs, filoloģijas doktors, emeritēts Viskonsinas Universitātes Madisonā vācu literatūras profesors, zinātnisku darbu autors un redaktors, literāts, ilggadīgs brīvprātīgs Latvijas Okupācijas muzeja līdzstrādnieks.
Ingūna Daukste-Silasproģe, literatūrzinātniece, filoloģijas doktore, trimdas literatūras pētniece.