Noslēdzies konkurss .„No pretošanās līdz Atmodai. Latvijas Tautas fronte”

06.06.2014.

2014.gada 4.jūnijā Okupācijas muzejā norisinājās Kultūras ministrijas projekta ietvaros organizētā skolēnu eseju konkursa „No pretošanās līdz Atmodai. Latvijas Tautas fronte” noslēguma pasākums. Eseju konkurss norisinājās aptuveni gadu, kura laikā skolēni no Daugavpils, Liepājas un Valmieras skolām iesūtīja savus darbus par Atmodas tematiku. Labākie darbi tika izvēlēti tika prezentēti attiecīgajās pilsētās, īpaši šim mērķim rīkotos pasākumos.2014.gada 4.jūnijā Okupācijas muzejā norisinājās Kultūras ministrijas projekta ietvaros organizētā skolēnu eseju konkursa „No pretošanās līdz Atmodai. Latvijas Tautas fronte” noslēguma pasākums.

Eseju konkurss norisinājās aptuveni gadu, kura laikā skolēni no Daugavpils, Liepājas un Valmieras skolām iesūtīja savus darbus par Atmodas tematiku. Labākie darbi tika izvēlēti tika prezentēti attiecīgajās pilsētās, īpaši šim mērķim rīkotos pasākumos. Dalībnieki ieguva iespēju 2014.gada 4.jūnijā apmeklēt konkursa noslēguma pasākumu, Latvijas Okupācijas muzejā.

Noslēguma pasākumā prezentēja divus labākos darbus no katras pilsētas. Pēc apbalvošanas jaunieši devās ekskursijā, apmeklējot svarīgākās barikāžu laika vietas Rīgā, kā arī ielūkojoties Stūra mājas pagrabos.

Izsakām pateicību arī projekta koordinatorēm – Signita Gabrānei no Daugavpils, Inetai Amoliņai no Valmieras un Inetai Drēžei no Liepājas, par palīdzību konkursa organizēšanā un piedalīšanos noslēguma pasākumā Latvijas Okupācijas muzejā.

Ar konkursa uzvarētāju darbiem iespējams iepazīsties šeit:
Anna Stūre
Daila Ingeborga Zīriņa