Noskaidroti skolēnu konkursa "Lietas un vietas" uzvarētāji

16.05.2013.

Laiks no 1940. līdz 1990. gadam Latvijas vēsturē iezīmē nebrīves un okupācijas periodu. Vēsture nav abstrakta, to veido atsevišķu ģimeņu stāsti, notikumi, kas risinājās konkrētā vietā. Latvijas Okupācijas muzejs jau gandrīz 20 gadus vāc liecības un stāsta par šo laiku. Tāpēc savā dzimšanas dienā mēs gribam atgādināt par to, ka mūsu vēsturi veidojam mēs paši. Lai lietas un to stāsti mums atklāj, ka dzīvot, priecāties, mīlēt, godināt un piedot ir svarīgi visos laikos!

Ar prieku paziņojam, ka konkurss ir noslēdzies. Gribam teikt lielu paldies visiem, kas veltīja laiku, lai pastāstītu savu stāstu! Konkursā piedalījās vairāk nekā 40 skolēnu gan no Latvijas, gan ASV. Rūpīgi izvērtējot iesūtītos darbus, esam noskaidrojuši uzvarētājus:
Dagnija Kiseļeva (Pļaviņu novada ģimnāzija),
Katrīna Bērziņa (Pļaviņu novada ģimnāzija),
Valērija Marija Ivanova (Stāmerienas pamatskola),
Jeļena Sušinska (Brocēnu vidusskola) un
O. Vācieša Gaujienas vidusskolas 8. klases skolēnu grupa skolotājas Līgas Bukovskas vadībā.
Svinīgais apbalvošanas pasākums notika 21. maijā Okupācijas muzejā.