NBS Štāba bataljonam — 105

16.07.2024.

16. jūlijā NBS Štāba bataljons svinēja savu 105. gadadienu ar pārgājienu, ekskursiju Mangaļsalā, vēsturnieka Kārļa Dambīša tematisko lekciju, strēlnieku dziesmām vīru kopas “Vilki” izpildījumā un, protams, svētku kūku.

Pievienoties šīm svinībām laipni tika aicināti arī bataljona sadarbības partneri, ieskaitot Latvijas Okupācijas muzeju, ko pārstāvēja Muzeja direktore Solvita Vība.

Lieliska kompānija, svaigs gaiss, garšīgs ēdiens un patriotiska stāja raksturoja visu kopā pavadīto laiku.

NBS Štāba bataljona komandiere pulkvežleitnante Antoņina Bļodone kopā ar Latvijas Okupācijas muzeja direktori Solvitu Vību.

Vēsturnieks Kārlis Dambītis lasa lekciju par Mangaļsalas militāro vēsturi.

Vīru kopa "Vilki" dzied strēlnieku dziesmas.