Muzeju naktī apmeklētāji glezno un apskata muzeja pagaidu ekspozīciju

17.05.2013.

Muzeju naktī, 18. maijā, Latvijas Okupācijas muzeja pagaidu mītnes sēta pārvērtās par brīvdabas gleznojumu darbnīcu un izstādi. Muzeja apmeklētāju darinātie darbi nosedza augsto bijušās ASV vēstniecības žogu un aicināja Rīgas centra viesus apskatīt daudziem vēl neredzētās muzeja pagaidu telpas.

Šogad Muzeju naktī Latvijas Okupācijas muzeju apmeklēja 1688 viesu. Tie pārsvarā bija gados jauni cilvēki. Vismaz puse apmeklētāju bija krieviski runājoši viesi kā no Latvijas, tā no ārzemēm.