"Muzejs atgādina, ka aizstāvēt mūsu brīvību ir mūsu visu kopīga atbildība" ASV vēstnieka Kristofera Robinsona vizīte

09.03.2023.

ASV vēstnieks

2022. gada 8. martā ASV vēstnieks Kristofers Robinsons ar kundzi viesojās Muzejā, lai plašāk izzinātu Latvijas sarežģīto un neatlaidīgas pretošanās okupāciju varām piepildīto 20. gadsimta vēsturi. Muzeja direktore Solvita Vība un gide Ineta Landsdovne vēstnieku iepazīstināja ar Muzeja jauno ekspozīciju, kurā uzsvērts arī ASV un Amerikas latviešu atbalsts okupāciju laikā. Pēc ekskursijas ekspozīcijā vēstnieks tikās ar Muzeja pārstāvjiem, lai pārrunātu tālākās sadarbības iespējas.

"Paldies par visu paveikto, lai dokumentētu un saglabātu dzīvu Latvijas vēsturi. Muzejs atgādina, ka aizstāvēt mūsu brīvību ir mūsu visu kopīga atbildība," pēc vizītes Muzejā uzsvēra vēstnieks Kristofers Robinsons.